Tantestület és munkatársaink

Dinnyés-Kis Zsuzsanna

intézményvezető

Szécsényiné Tímár Tímea

intézményvezető-helyettes

Dr. Farkas-Csenki Anett

intézményvezető-helyettes

Beálló Sándorné

2.b tanítónő

Bereczné Görög Márta

5.b osztályfőnök,informatika, technika tanár , könyvtáros

Csabai Anita

4.a osztályfőnök, tanítónő

Csollár Géza

6.b osztályfőnök, természetismeret, biológia, kémia tanár, Reál- és mérés munkaközösség vezető

Doroghy Ágnes

4.b tanítónő

Eszik Zoltánné

2.a osztályfőnök, tanítónő

Fazekasné Nikolics Ninetta

3.b tanítónő

Fehérvári István

fejlesztő pedagógus

Fekete Andrea

1.b tanítónő, gyógypedagógus

Fekete Andrea

1.a tanítónő

Fekete Edit

1.a tanítónő

Földiné Elek Anikó

2.b tanítónő

Héderné Kiss Brigitta

8.a osztályfőnök, magyar, német nyelv tanár

Horváthné Zombory Katalin Anita

angol nyelv tanár

Jankovszkiné Dobó Anikó

7.a osztályfőnök, magyar, német nyelv tanár, Humán- és idegen nyelvi munkaközösség vezető

Juhász Erika

3.b osztályfőnök, tanítónő

Kamasz Andrea

4.a tanító

Kemény Csaba

5.a osztályfőnök, matematika, informatika tanár

Kovácsné Szekeres Melinda Anett

2.a tanító

Körmöcziné Deák Krisztina

3.a osztályfőnök,tanítónő, fejlesztő pedagógus

Mucsi Mónika

4.b osztályfőnök, tanítónő

Nemcsok Anna Luca

testnevelő tanár

Dr. Ónodiné Nyisztor Anna Enikő

3.a tanítónő

Rádi Csilla

gyógypedagógus

Rekedt-Nagyné Hatvani Emőke

1.b osztályfőnök, tanítónő

Rekedt-Nagy Zoltán

testnevelő tanár

Solymosi Ildikó

1.a osztályfőnök, tanítónő, Alsós munkaközösség vezető

Szana Andrea

8.a osztályfőnök,angol nyelv tanár , Felsős munkaközösség vezető

Téglás Dávid

7.b osztályfőnök, testnevelő tanár

Tóth Kamilla

földrajz,történelem tanár

Varga-Pécsi Diána

6.a osztályfőnök, matematika tanár

Váradiné Borbély Katalin

8.b osztályfőnök, rajz-és vizuális kultúra tanár,gyógypedagógus, logopédus

Zsargóné Balogh Dóra

magyar,történelem tanár

További dolgozóink

Bálint József

rendszergazda

Görögné Csáki Andrea

pedagógiai asszisztens

Kékkői Róbertné Alács Krisztina

gazdasági ügyintéző

Nyúl Annamária Lilla

iskolatitkár

Aranyné Kádár Ilona

Csenki Lászlóné

Csenkiné Görög Katalin

Dunai Anikó

Nagy Józsefné

Somlyai Sándor

Tálasné Vásárhelyi Katalin

Tóth Lajosné

Skip to content